Najlepsze życzenia świąteczne


Boże Narodzenie. Czas miłości, przyjaźni i ciepłych, pokrzepiających słów. Dzielimy się opłatkiem, nosimy brzydkie świąteczne swetry i jeszcze gorsze śpiewające krawaty. Obdarowujemy tych, których kochamy małymi lub większymi prezentami, a mijanym na ulicy znajomym życzymy wesołych świąt. Mogę Gwiazdki nie lubić, być Grinchem i urządzać swoje własne Grinchmas. Jedno jednak się nie zmienia – to czas, w którym choć przez chwilę można zwolnić. I pomyśleć, jak dobrze byłoby jednak rzucić pracoholizm, pozwolić miłości zagościć w swoim życiu i po prostu dbać o siebie.  
Nie lubię składać życzeń, ale uwielbiam pisać kartki świąteczne. Niech to zatem będzie moja kartka świąteczna dla Was. Krótka, ale szczera.
Bo może ten rok nie był najlepszy, może straciliśmy wiele bliskich osób, które dziś na kolacji wigilijnej będą powodowały łzy w oczach i chęć znalezienia wehikułu czasu. Bo może skończył się związek, który miał być tym jedynym, a przyjaciele są daleko. Jednak ostatecznie - przetrwaliśmy. Przetrwanie to jednak za mało, bo życie jest za krótkie. Dlatego z całego serca życzę Wam, i sobie także, heroicznej odwagi, nadziei i miłości. I wiary w to, że jutro będzie lepsze. Bo będzie. Spełnią się marzenia i będziemy szczęśliwi. Tylko trzeba jeszcze kilku walk, kilkunastu łez i kilkudziesięciu lekcji, żeby potem to szczęście docenić jeszcze bardziej. 
Kochajcie siebie, bądźcie sobą i pozwólcie sobie na szczęście. 
Magicznych Świąt! 
Komentarze

Popularne posty